Jest wiele przyjemniejszych rzeczy

od umawiania klientów.

Wynajmij asystenta

Twój Asystent od rezerwacji klienów

Pracuje nawet wtedy, gdy Ty śpisz :)
Image

Kalendarz

Wszytkie Twoje sesje w jednym miejscu

Image

Formularz do przyjmowania rezerwacji

Twój klient wygodnie wybierze swój pakiet i wolny termin

Image

Zaliczki/zadatki

Możesz wymagać wpłaty przed dokonaniem rezerwacji.

Image

Przypomnienia

Email lub sms*

Image

Lokalizacja sesji

Wskaż na mapie gdzie odbywa się sesja i już nigdy nie odpowiadaj na pytanie "Jak dojechać"

Image

Kwestionariusz

Poproś o odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Image

Portfolio

Pomóż klientowi podjąć decyzję pokazując swoje portfolio

Image

Formalności

Dodaj swój regulamin sesji oraz zbieraj zgody RODO(wkrótce).

Image

Więcej wkrótce...

Jak asystent sprawuje się na codzień?

 • Anna Olszewska

  Booking niesamowicie ułatwił mi rezerwacje sesji. Jest to wygodne dla osób, które niekoniecznie lubią dzwonić i umawiać się bezpośrednio, wolą szybko kliknąć, zarezerwować termin i odetchnąć z ulgą, że nie musieli wisieć na telefonie ani pisać maili :) Dla mnie jako fotografa jest to mega przydatna rzecz. Mam porządek i wiem, że na sesję przyjdą tylko zadeklarowane osoby. Do tego automatyczne maile z informacjami przed sesją i regulaminem, które trafiają do każdego klienta. O niczym nie muszę pamiętać, bo system pamięta za mnie :)

 • Sandra Giza

  Booking zdecydowanie zaoszczędził mi mnóstwo czasu przy zapisach na mini sesje, klienci zadowoleni, poinformowani, zadatki wpłacone - wszystkie informacje w jednym miejscu Dużym plusem jest również przypomnienie o sesji wysyłane dla klienta. Zdecydowanie system na plus :)

 • Magdalena Maciejewska

  Booking w moim przypadku to strzał w 10. Przede wszystkim to oszczędność dla mnie czasu, perfekcyjna organizacja pracy i co najważniejsze nigdy więcej nie zapisze dwóch rodzin na te sama godzinę. Dodatkowo nie muszę na koncie firmowym doszukiwać 100 zadatków, które zostały wpłacone przez moich Klientów. Dziękuję dziękuję! A przypominajka sms o sesji wysyłana do Klientów to już poziom master ! ♡♡ Dziękuję za to że jesteście, ♡♡♡

  Magdalena Maciejewska studiomagdym.zalamo.com/book
 • Iwona Domagała Pytlewska

  Dobrze zorganizowany system pracy to mój "konik". Odkąd w Zalamo pojawiło się narzędzie Booking, które jest bardzo intuicyjne i zawiera wszystko czego fotograf może potrzebować w swojej pracy, nie wyobrażam sobie już pracy bez niego. Brakuje mi tylko funkcji parzenia kawy i czyszczenia monitora ;) Bardzo go polecam.

  Iwona Domagała Pytlewska czarnykotstudio.zalamo.com/book
 • Karolina Jamrozik

  Kocham booking zalamo! To najlepszy sposób umawiania sesji w dodatki bez mojego udziału. Nie muszę odbierać miliona telefonów, tłumaczyć każdemu klientowi za każdym razem tych samych informacji. Sesje umawiają się same, a co najlepsze - zadatkują się też same, nie muszę już sprawdzać czy klient opłacił zadatek i prosić aby to zrobił

 • Eliza sikorska

  Zalamo booking pozwala zaoszczędzić sporo czasu w kontakcie z klientem. Kalendarz sam zapełnia się nowymi sesjami. Wszystko można sobie wewnętrznie ustawić. Klient widzi jak ma przygotować się do sesji, ile ma wpłacić zaliczki, ile czasu przed sesją ma pojawić się na miejscu. Milion pytań odpada :) No i sam rejestruje się w naszej bazie klientów. Tego właśnie potrzebowałam!

Cennik

Ile mnie to będzie kosztowało?

Nic. Chyba, że będziesz wysyłać klientom przypomnienia sms. Koszt sms waha się od 25gr do 44gr netto.

Dlaczego tak?

Zalamo na pierwszym miejscu chce być dla Ciebie pomocne. Liczymy na to, że jeżeli spodoba Ci się nasz asystent do rezerwacji to być może zainteresują Cię też inne nasze rozwiązania :)

Czy muszę używać innych rozwiązań, żeby rezerwacje były za darmo?

Nie.

Gdzie jest gwiazdka lub haczyk?

Tutaj jest gwiazdka: *, a tutaj haczyk: J :)

Wszystko za
0 zł miesięcznie
Wróc do strony głównej